Kā viss notiek

Lēcieni ar izpletni


Tandēma lēcieni tiek veikti no 3000-4000m augstuma (atkarībā no lidlauka un lidmašīnas tipa). Tu esi piesprādzēts pie pieredzējuša tandēm-instruktora speciālā tandēma sistēmā. Tev būs iespēja piedzīvot aptuveni minūti ilgu brīvo kritienu un pēc tam lidojumu zem izpletņa, kurš ir speciāli paredzēts divām personām, ja vēlēsies varēsi to arī pats pastūrēt. Viss, kas tev ir jādara ir jāgūst gandarījums no brīvā kritiena un apbrīnojamā skata! Iepriekšēja pieredze vai speciāli sagatavošanas kursi nav nepieciešami.

Tandēma lēciens parasti ir pirmais solis uz profesionālu izpletņu lekšanu, kā arī atklājums daudziem, ka izpletņu lekšana nav neprātīgo sporta veids, bet gan brīnišķīga un aizraujoša brīvā laika pavadīšana. Pie mums ir iespēja apgūt izpletņu lekšanu un saņemt licenci lai atklātu pašam visas izpletņu lekšanas brīnišķīgās iespējas.

Tandēma lēcieniem mēs izmantojam tikai „SIGMA” un „MICRO SIGMA” tandēmu sistēmas, kuras ir viss augstāk novērtētākās, kā drošākās no pašreiz pieejamām pasaulē.

Klientam tiek iedota speciāla uzkabe ar kurās palīdzību tas tiek pievienots instruktoram un tandēma izpletnim.

Tandēma lēcienam nav vajadzīgas stundām garas apmācības un gatavošanās, sagatavošanās un apmācība lēcienam aizņem ne vairāk kā 15 minūtes.

Pēc sagatavošanās pacelšanās lidmašīnā aizņem no 15-20 minūtēm – lidojuma laikā ir iespējams vērot apkārtni no putna lidojuma.

Sasniedzot plānoto augstumu tiek veikts lēciens, kuram seko apmēram 30sekunžu brīvais kritiens un 5-6 minūtes lidojums zem atvērta izpletņa, kura laikā jūs arī pats vienojoties, ar instruktoru variet pamēģināt vadīt izpletni.

Lēcieni tiek organizēti klientam ērtā un mums pieejamā laikā.

Atcerieties plānot savu lēcienu laicīgi, lai varētu piemeklēt tieši jums ērtu laiku.

Kas attiecas uz vecumu – mūsu pavadībā šobrīd ir izbaudījuši brīvo kritienu klienti vecumā no 7 – 91 gads.

Līdz 18 gadu vecumam lēcieni notiek tikai vecāku pavadībā.